Results 1 to 2 of 2

Thread: 4-ounce jars

  1. #1
    Melba's Jammin' Guest

    Default 4-ounce jars

    I finally found those suckers at Wally World! $7.70 per case, made a
    bit more tolerable with the $3-off-2-cases coupon from the paper a week
    or so back.

    --
    Barb, Mother Superior, HOSSSPoJ
    Holy Order of the Sacred Sisters of
    St. Pectina of Jella
    "Always in a jam, never in a stew;
    sometimes in a pickle."
    Where are my pearls, Honey?

  2. #2
    gloria.p Guest

    Default Re: 4-ounce jars

    Melba's Jammin' wrote:
    > I finally found those suckers at Wally World! $7.70 per case, made a
    > bit more tolerable with the $3-off-2-cases coupon from the paper a week
    > or so back.
    >



    I saw some at our local Kroger's for, IIRC $8.95 or $9.95 along with
    Pickle Crisp for $6.99/jar. Yikes. Looking at the price of sugar
    lately, this hobby is getting expensive.

    gloria p

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32